موسسه توسعه حقوق فناوری اطلاعات برهان

ارسالی توسط موسسه توسعه حقوق فناوری اطلاعات و ارتباطات برهان در 5 دسامبر 2014 ۴ دیدگاه
موسسه توسعه حقوق فناوری اطلاعات برهانReviewed by حقوق فناوری اطلاعات و ارتباطات برهان on Dec 5Rating: 5.0موسسه توسعه حقوق فناوری اطلاعات و ارتباطات برهانموسسه توسعه حقوق فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) برهان به کوشش جمعی از پژوهشگران، حقوقدانان و متخصصین فناوری اطلاعات بنا نهاده شده است. تحقیق و پژوهش در حوزه‌های حقوق سایبری، جرائم دیجیتال، فارنزیک و ادله الکترونیکی، قراردادهای فناوری اطلاعات و مالکیت معنوی در اولویت اهداف و فعالیت‌های این موسسه قرار دارد

 موسسه توسعه حقوق فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) برهان به کوشش جمعی از پژوهشگران، دانشگاهیان، محققین، وکلا، حقوقدانان با همکاری متخصصین فناوری اطلاعات بنا نهاده شده است. تحقیق و پژوهش در حوزه‌های حقوق سایبری، جرائم دیجیتال، فارنزیک و ادله الکترونیکی، قراردادهای فناوری اطلاعات و مالکیت معنوی در اولویت اهداف و فعالیت‌های این موسسه قرار دارد. حمایت از حقوق معنوی آثار دیجیتال و حریم خصوصی، ارائه خدمات وکالت و مشاوره حقوقی به شرکت‌های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، و نیز آموزش به علاقمندان این حوزه، از دیگر خدمات این موسسه به شمار می‌رود.

Borhan institute of ICT Law Development is founded with efforts of a group of academics, researchers, lawyers, jurists and information technology experts. We have focused on these areas; cyber law, digital crimes, forensics, IT contracts (softwares and hardwares), e-commerce, privacy, intellectual property, and other related issues.Furthermore providing advocacy to the companies working in ICT industry, and training to those interested in this areas, are the other services of this institute.

۴ دیدگاه برای “موسسه توسعه حقوق فناوری اطلاعات برهان

 1. ایرج گفت:

  با سلام
  در خصوص موضوع ذیل نمونه قرارداد لازم دارم .
  به این نحو که تولید کننده علاقه دارد که هزینه های تولید را کاهش دهد و به این ترتیب مشتری را جذب نماید و علاقه مند است تا در سود نرم افزار هم سهیم باشد. همینطور خریدار هم به دنبال آن است تا هزینه ای کمتر از کار پیمانکاری را پرداخت نموده و در سود هم شریک باشد.
  با تشکر

 2. هاسترزان گفت:

  ممنونم بابت مطالب مفیدی که قرار میدید!

 3. مسوی صفوی گفت:

  وقت بخیر راستش از جنایات بی حساب که در اطرافم میشنیدم یکی سرقت آی دی بود من بیش از ۱۱ سال میشود یا بیشتر که عضو فعال یاهو هستم و بیش از صد آی دی و اکانت ساخته و از یاهو وریفی یا ممیزی تایید گرفتم میشود گفت از کارمندان یاهو محسوب میشوم آنقدر اعتبار (در ممالک خارج ایران) دارم که به هر طریق یا هر وقت خودم تشخیص دادم اقل کم به دلخواه به ایمیل م وارد بشوم یا حتی ماهها به آن سر نزنم و خیالم راحت که همه چیز در جای خودش قرار گرفته و خط م جریان دارد اما مدت یکسال میشود آی دی من نمیدانم توسط کدام دزد لعنتی تخریب و دستکاری میشود !؟درست عین اینکه لنگه جوراب کهنه دیگری را آنهم یک لنگش را بدزدندو لذت ش را ببرند؟؟؟وعنوان ههههکککککرررر مفتخر شوند؟چون اصل ماجرا و کد تاییدش دست من است ؟؟؟؟؟؟ قدیم ها حتی بی اجازه وارد خانه دوست هم نمیشدند نور۲۴ برخی موارد به وبلاگ می روم با آزادی تام وبلاگ از دیدگاه من همان مجله است مجله ی زن روز یا جوانان که من درآن مطلب میفرستادم سالها قبل و هیچ مشکلی که پیش نمامد هیچ حتی نامه های تشویق هم میگرفتم با جایزه بلیط بخت آزمایی وفتی وارد اینترنت میگردم لذت ورود و ورق زدن مجلات از پیک دانش آموزی تا زن روز و جوانان همه ی وجود م را میگیرد و نمیخواهم این لذت را هیچوقت هیچ ظالم شیر ناپاک خورده ای با کدام عنوان بی ارزش و مضحک از من بگیرد با یاد خانمها گیتی …. و …. سهرابی اطلاع رسانی ام را به انتها میبرم و بکریت مسنجر یاهوووووووووووو

مطالب پر طرفدار

موسسه توسعه حق...

 موسسه توسعه حقوق فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) برهان به ...

خدمات حقوقی در...

خدمات حقوقی تخصصی قابل عرضه توسط موسسه توسعه حقوق فناوری ...

مشاوره حقوقی آ...

خدمات مشاوره‌ای قابل عرضه توسط موسسه توسعه حقوق فناوری اطلاعات و ...

آموزش های تخصص...

برخی از خدمات علمی و آموزشی قابل عرضه در موسسه ...

پایگاه اطلاع ر...

موسسه توسعه حقوق فناوری اطلاعات و ارتباطات برهان کوشیده است تا ...